Program liturgic  - Service schedule

Utrenia si Sfânta Liturghie si Sfințirea Mare a apei, 6 Ianuarie începând cu orele 08:00.

Utrenia si Sfânta Liturghie, 7 Ianuarie de la orele 08:00.

Începand de vineri 8 ianuarie, slujbele se vor tine in biserica fara credinciosi.

Celelalte slujbe urmează programul de mai jos.

Luni, Marți, Miercuri, Joi,  Vineri , Sambătă (pe ZOOM)

• 21:15 - Pavecernita mica

Duminica  si in sarbatori ( pe ZOOM)

• 08:00 - Utrenie și Sfanta Liturghie
  • 18:00 - Vecernie
  • 21:15 - Pavecernita mica (doar pe ZOOM)

Pentru spovedanie si impartasanie va rog sa ma contactati la 0744.99.74.087

!! pentru vizualizarea slujbelor pe internet aveţi nevoie de următoarele detali de conectare: (https://zoom.us/j/563730769) sau, dacă aveți instalată deja aplicația ZOOM, prin introducerea ID-ul intâlnirii: 563-730-769 si passcode-ul 1379.

Vă rog să mai țineți cont de ora la care se face transmisiunea. Platforma ZOOM ne permite să fim împreună DOAR pe durata transmisiunii în direct.Dacă intrați mai devreme sau prea târziu mai mult ca sigur veți găsi „sala” goală.

Maica Domnului sa ne tina sanatosi!